Biżuteria jako lekarstwo

Zakupy, zakupy, zakupy stały się dla kobiet w pewnym rodzaju odskocznią od otaczającego nas świata, od obowiązków domowych, od ciężkiej pracy i zajmowania się wiecznie płaczącymi dziećmi. Zastanawialiście się kiedyś, na co właściwie kobiety wydają najwięcej pieniędzy, gdy mają chandrę, lub ciężki dzień?

Dokładnie, oprócz ubrań jest to biżuteria. Biżuteria w postaci naszyjników, kolczyków, czy tak uwielbianych łańcuszków z różnymi świecącymi dodatkami poprawia kobietom humor. Choć na chwilę mogą zająć się czymś co kochają, a przy tym wyglądać pięknie i olśniewająco. Być może dlatego biżuteria, a szczególnie srebra biżuteria działa na kobiety jako lekarstwo? Co kobiety widzą w biżuterii co tak ich przyciąga, by kupować coraz więcej? Pytanie nie jest trudne, po prostu blask, szyk i elegancja. Każda z nas kocha błyszczeć i być zauważalną w towarzystwie koleżanek, czy ukochanego mężczyzny.

Apropo koleżanek, kobiety uwielbiają wyglądać ‘lepiej’ niż ich koleżanki. A biżuteria może im w tym tylko pomóc. Dlatego, mam apel do wszystkich mężczyzn czytających ten artykuł. Pozwalajcie swoim kobietom na kupno biżuterii, a będziecie mieć pewność, że wasze kobiety są szczęśliwe i czują się docenione za wyjątkowy wygląd.

Napisano w Ciekawostki, Prezent dla kobiety, Szafa kobiety, wygląd
One comment on “Biżuteria jako lekarstwo
  1. A. pisze:

    hehe artykuł trafiony w sedno. ja również jak większość z nas uwielbiam poprawiać sobie humorek biżuteria, lub jakimś fajnym ubraniem:) to już chyba leży w naszej naturze:)
    No cóż:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*