Biżuteria dla dzieci.

Wiadome jest, że każda dorosła kobieta, czy każde mężczyzna może nosić biżuterię, która wykonana jest z przeróżnych materiałów, kształtów i kolorów. Jednak, czy małym dzieciom powinno się zakładać naszyjniki, przebijać uszy zaraz po skończeniu dwóch latek, czy też zakładać srebrne bransoletkina mniej ważne okazje?

Co do tego jest wiele spekulacji, jednak ponad połowa ludzi sądzi, że biżuteria powinna być przeznaczone tylko i wyłącznie dla ludzi dorosłych. I nie chodzi tutaj tylko o wygląd dziecka. Bo naturalne jest, że nawet i biżuteria wykonana z cukierków sprawia, że dzieci wyglądają na jeszcze słodsze. Ale czy warto jest na przykład przebijać małym dzieciom uszy?

Sądzę, że jeśli by dorosły do wieku 10 czy 13 lat same i tak by to zrobiły. Większość ludzi jest przeciwna zakładania dzieci biżuterii. Chodzi tutaj przecież o ile zdrowie. Po co małemu dziecku naszyjnik z jakimś kamykiem, czy tez srebrna bransoletka. Niestety, wystarczy tylko chwila by dziecko wzięło coś do buzi i po prostu to połknęło. Dlatego, namawiam wszystkich, żeby z decyzją zakładania na małe dzieci biżuterii powstrzymały się wszystkie matki. Bo i tak dzieci nawet bez pięknej biżuterii wyglądają zazwyczaj ślicznie i słodko.

Napisano w Ciekawostki, Szafa kobiety Tagi: ,
One comment on “Biżuteria dla dzieci.
  1. Koral pisze:

    Nie do końca rozumiem co chciałeś wyrazić pisząc ten artykuł. Tak czy inaczej blog wydaje się być interesujący! Na pewno tu wrócę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*