Biżuteria Christian Dior.

Wśród topowym marek biżuterii warto wymienić biżuterię Christiana Diora. Dior był wpływowym francuskim projektantem mody, znanym też jako twórca jednego z największych domów mody, pod nazwą Christian Dior. Jego nazwisko rozpoznawalne jest na całym świecie, a styl jaki prezentują jego kolekcje uznawany jest zawsze za ekskluzywny i przeznaczony dla ludzi z klasą. Oprócz ubrań dom mody Dior zajmuje się tez projektowaniem biżuterii. Dziś dodatki i biżuterię Diora można kupić w ponad 160 butikach na całym świecie. Znak rozpoznawczy marki to połączenie luksusu i nowoczesności.

Biżuteria Diora nie stroni od kolorów i różnorobarwnych kamieni. Wisiorki, bransoletki i naszyjniki Diora mienią się mnóstwem barw i kolorów. Biżuteria Diora wykonana jest z przepychem i bujnością. Wszystkie kolory złota, bursztyn i inne kamienie sprawiają, że każda kolekcja biżuterii Dior zaskakuje kształtem i formą. Bliska marce Dior jest róża, która często pojawia się w kolejnych kolekcjach finezyjnie wkomponowana w kolczyki, naszyjnik czy wisiorek. Niezwykle popularne są również zegarki z kolekcji Christiana Diora.Ich twarzom została jedna z najbardziej znanych i cenionych aktorek na świecie Sharon Stone, której uroda i dojrzałość idealnie oddają kunszt i elegancję kolekcji Dior.

Biżuteria Dior to synonim przepychu i luksusu. Logo CD jest pożądane i cenione nie mniej niż Chanel czy LV. Kolorowe pierścionki, finezyjne naszyjniki i bransoletki idealnie pasują dla każdego kto ceni sobie luksus i nowoczesność. Biżuteria Dior jest ponadczasowa i nieprzemijalna i każda kobieta ceniąca sobie komfort i styl powinna ją posiadać.

Napisano w Bal i bizuteria, Prezent dla kobiety, Szafa kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*