Biżuteria, Brzydula i nowy image – czyli co mają korale wspólnego z pięknem

Z całą pewnością niejedna z Was, drogie Czytelniczki (a może i Czytelnicy) śledzi w stacji TVN losy Uli Cieplak.

Korale Lewanowicz Brzydula

korale Brzyduli Lewanowicz

Ula przez długi czas, co z pewnością większość z Was wie, była mało atrakcyjną kobietą. Nie nosiła żadnej wystrzałowej biżuterii, miała na nosie grube okulary i ogólnie prezentowała się dosyć szaro.

Jednak w okolicy 120 odcinka Ula przechodzi rewolucyjną przemianę. Zaczyna się elegancko ubierać, nosi staranny makijaż, zniknęły paskudne okulary. I pojawiły się na jej szyi niebieskie korale.

srebrna biżuteria lewanowicz bransoletka

bransoletka srebrna lewanowicz

Najwyraźniej twórcy serialu pragnęli m.in. przez te gustowne korale pokazać przemianę głównej bohaterki -z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem. I słusznie – nie od dziś styliści uważają starannie dobrane korale za szykowne i eleganckie.

Dla wielbicielek korali świetną propozycją są srebrne Lewanowicza, łączące w sobie cechy srebrnej, metalowej biżuterii z koralami z kamieni szlachetnych. Występują w pięciu wariantach kolorystycznych – każdy z innym kamieniem szlachetnym. Wysoka precyzja wykonania zapewnia trwałość na lata. Korale Lewanowicza będą również z pewnością obiektem zazdrosnych spojrzeń ze strony obserwujących.

Napisano w wygląd Tagi: , , , , , , ,
2 comments on “Biżuteria, Brzydula i nowy image – czyli co mają korale wspólnego z pięknem
  1. katka pisze:

    Ciekawe! Będę częściej do Ciebie zaglądała.

  2. Blogger pisze:

    Heheh dobre! Spodobało mi się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*