Białe perły zdobią każdą wyjątkową kobietę

Choć ta maksyma, którą kiedyś usłyszałem od znajomego – organizującego wystawne bankiety firmowe – jest zapewne nieco przesadzona, jest w niej ziarno prawdy. Zazwyczaj biżuteria tego typu zwraca na siebie uwagę już przy pierwszym kontakcie wzrokowym. Perły doskonale pasują każdej kobiecie, więc warto przyjrzeć im się z bliska.

Przede wszystkim, ważne jest osadzenie perły. Perły osadzone w złocie, użyte jako element kolczyków, przydają blasku kobiecej twarzy. Ponieważ nie są duże, łatwiej więc dopasować ją do reszty dodatków – w tym pozostałej, noszonej biżuterii. Przedstawione kolczyki zdobiono złotym osadzeniem ręcznie, co jest dodatkowym atutem – stają się naprawdę niepowtarzalne.

Doskonale rozwiązano mocowanie – nie są one zasłonięte, czy osadzone. Złoto jedynie podkreśla piękno pereł, które są cały czas widoczne. Warto zaznaczyć, że zazwyczaj perła jest jedynie uzupełnieniem kolczyka, naszyjnika lub pierścionka.

Za kolczyki w sklepie internetowym zapłacimy stosunkowo niską cenę – za podobne w renomowanych sklepach z biżuterią zapłacimy aż dziesięciokrotnie wyższą cenę! Sklepy te bowiem pobierają ogromną prowizję za misterne wykonanie kolczyków. Za tę samą jakość nie warto więc przepłacać. Satysfakcja gwarantowana.

kolczyki handmade

kolczyki handmade

Napisano w Bal i bizuteria, wygląd Tagi: , , , , , ,