Akcesoria męskie

Gdy myślicie o tym, jak powinien wyglądać prawdziwy facet, to myślicie o jego fryzurze, spodniach, o jego butach, o tym, że ma założoną koszulę, czy ma zarost, czy nie ma zarostu, gdzieś na końcu głowy jest taka mała myśl, taki mały drogowskaz, są to oczywiście dodatki.

https://www.ankabizuteria.pl/

Pierwsze co przychodzi do głowy to zegarek, jest to najczęściej wybierane akcesorium przez mężczyzn. Aczkolwiek na tym się nie kończy, są jeszcze bransoletki, naszyjniki, pierścionki i wiele różnych dodatków, które składają się na wygląd faceta. Są to często drobne, małe dodatki, które potrafią jednak zmienić cały wygląd mężczyzny.

Pierwszy na naszej liście jest oczywiście zegarek. Jest to najczęściej wybierane akcesorium i najbardziej oczywiste. Wielu facetów nie wie, że są jakieś inne dodatki. Dobrze dobrany zegarek potrafi dodać mężczyźnie klasy i stylu, oczywiście zależy to od doboru zegarka, ponieważ nie wszystkie zegarki możemy zestawić np. z garniturem. Zegarek dodaje także seksapilu i męskości, wiele kobiet widząc faceta z podwiniętymi rękawami i zegarkiem na ręce po prostu odchodzi od zmysłów. Zegarek jest również bardzo użyteczny, ponieważ jak zapewne dobrze wiecie, pokazuje godzinę, pokazuje czas, więc będzie nie tylko piękną ozdobą, ale także przydatnym gadżetem. Jest jeszcze jeden bardzo ważny argument, który stoi po stronie zegarka. Kiedy przychodzicie na jakieś ważne spotkanie, rozmowę rekrutacyjną i macie na sobie założony zegarek, to świadczy o tym, że jesteście osobą punktualną, jesteście osobą odpowiedzialną, ponieważ zawsze jesteście na czas.

https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-meska

Męska bransoletka ze skóry i bursztynu naturalnego bałtyckiego

Drugie na naszej liście są bransoletki. Dodatek, który jest trochę podobny do zegarka, jednak inny i mniej oczywisty, rzadziej wybierany, a szkoda. Ciekawa bransoletka może być świetnym dodatkiem do stroju. Kiedy jest lato, jest bardzo ciepło, macie na sobie tylko T-shirt, krótkie spodenki, ciężko jest wyróżnić się z tłumu, a taki dodatek jak jedna, dwie, trzy bransoletki mogą to po prostu zmienić. A bransoletek na rynku jest tak wiele, że na prawdę można fajnie pokombinować. Można je nosić na jednej ręce z zegarkiem jako dodatek, można je nosić na drugiej ręce jako bransoletka, jest wielu mężczyzn, którzy zakładają kilka bransoletek, ciekawie wtedy wyglądają i wyróżniają się z tłumu. Wiadomo, nie do każdego pasuje taki wygląd, ale może kto wie, do ciebie akurat tak. Bransoletka może być skórzana, może być drewniana, z jakiegoś sztucznego materiału, może być ze srebra, jest naprawdę bardzo wiele wariantów, dlatego warto, jest się otworzyć i spróbować wielu różnych rzeczy.

Trzeci na naszej liście jest naszyjnik. Nie mówię tutaj o tych grubych łańcuchach z krzyżykiem na końcu czy jakąś literką. Nie, mówię o takim długim naszyjniku, który najczęściej kończy się gdzieś tutaj na klatce piersiowej, ma jakąś ciekawą przywieszkę, jest np. skórzany, z jakiegoś rzemyka, jest to bardzo ciekawy dodatek. I jest to dodatek, na który się decyduje jeszcze mniejsza ilość mężczyzn. Szczególnie do zwykłego T-shirt, kiedy macie zwykły biały T-shirt i np. czarny naszyjnik z jakąś srebrną przywieszką, wygląda to świetnie. Jest to dodatek, który ze zwykłego smutnego ubioru może stworzyć coś bardzo ciekawego.

Czwarte na naszej liście są pierścionki. Tak Panowie, nie tylko kobiety noszą pierścionki, faceci także noszą pierścionki. Poczynając od obrączki, która jest najbardziej oczywista, wiele facetów ją nosi po ślubie, ale warto zainwestować w taki pierścionek przed ślubem. Po pierwsze sprawi, że nasze dłonie będą bardziej męskie, a po drugie znowu jest to bardzo rzadko spotykany dodatek. Większość tych dodatków jest raczej rzadko spotykana, ponieważ faceci po prostu nie noszą dodatków, a pierścionków to już w ogóle. Ja bardzo rzadko spotykam faceta, który nosi inny pierścionek na palcu niż obrączkę.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*